Noviky o Justinovy

Nové foto z časopisu VMAn

29. ledna 2010 v 9:37 | Áďa47

Plakát z časopisu BOP

24. ledna 2010 v 16:03 | Áďa47
Čím dál tím víc mě štve, že u nás tenhle časopis nevychází! :( XD

Novinky..

21. ledna 2010 v 18:57 | Áďa47
Časopis BOP & Tiger Beat dá 2 podepsané časopisy Justinem dvěma lidem! Podívejte se, co časopis říká:
Naposledy když jsem mluvil s Justinem opravdu chtěl podepsat něco zvláštního pro vás všechny. Takže se podepsal na dvě kopie únorového vydání časopisu! Víš, co to znamená? To znamená, že dva lidi budou mít štěstí. Výhercům to bude posláno přímo do vašich schránek. Má to háček. Pokud chcete vyhrát musíte žít v USA ...

Zdroj: TADY!

New Bravo s Justinem :))

21. ledna 2010 v 18:48 | Áďa47
Dnes vyšlo a hned ráno sem si pro něj běžela do trafiky XD...

Justin Bieber Ft. Ludacris: BABY..new song

18. ledna 2010 v 19:15 | Áďa47
Na internetu se konečně objevila nová písnička BABY ve studiové verzi
Je úžasná!!! :)

Plakát z únorového vydání BOP časopisu :)

18. ledna 2010 v 19:02 | Áďa47
Zdroj: TADY!

Jak si získat srdce Justina!

16. ledna 2010 v 15:58 | Áďa47
Časopis BOP a Tiger Beat zveřejnila na své internetové stránce malý příběh s názvem: "Osm jednoduchých způsobů, jak získat srdce Justina Biebera.
Uvedli zde jen některé z těchto způsobů. Ostatní najdete v únorovém vydání.

Přemýšleli jste někdy, jak by jste mohli získat srdce Justina Biebera, pokud jste měli šanci? Pro BOP Justin řekl přesně, jak by se zamilovat do dívky v 8 jednoduchých krocích! Musí být vždy v jeho blízkosti. Justin také hledá příjemný úsměv a někoho, kdo miluje zmrzlinu stejně jako on! Chcete vědět další způsoby? No, budete muset zakoupit únorové vydání BOP, které se ale v ČR nedá koupit :(! "
Zdroj:

Justin bude moderovat Grammy!

15. ledna 2010 v 20:20 | Áďa47
20090805_DIG_0972_PRO
Jeff Bridges bude první moderátorka Grammy.Miley Cyrus,Kristen Bell,Justin Bieber,Josh Duhamel, Jonas Brothers, Norah Jones, Ke$ha, LL Cool J, Ricky Martin, Carlos Santana, Ringo Starr budou také moderátoři na 52. ročníku Grammy Awards.

Bahami :)

12. ledna 2010 v 20:24 | Áďa47
Úžasný fotky :))!


Justin Bieber- soundtrack z Gossip Girl

11. ledna 2010 v 19:32 | Áďa47

Soundtrack speciální letní série Gossip Girl bude mít spoustu nových zpěváků (včetně Justina Biebera). Níže se můžete podívat na skladby které budou na albu. Song číslo 15 nebyl zatím zveřejněn.

01. Big Girl Now - New Kids On The Block Featuring Lady GaGa
02. Sweet Dreams - Beyoncé
03.H.A.T.E.U - Mariah Carey
04. For Your Entertainment - Adam Lambert
05. Telephone - Lady GaGa
06. 3 - Britney Spears
07. Party In The U.S.A - Miley Cyrus
08. Take It Off - Ke$ha
09. Celebration - Madonna
10. Meet Me Halfway - Black Eyed Peas
11. One Less Lonely Girl - Justin Bieber
12. Fifteen - Taylor Swift
13. Love Generation - Bob Sinclair
14. Radar - Britney Spears
16. Poker Face - Lady GaGa
17. Down - Jay Sean18. Hard - Rihanna

Rozhovor pro Twist

7. ledna 2010 v 14:48 | Áďa47
"Justin Bieber poskytl rozhovor pro TWIST, do nového vydání které vyjde 11.ledna. Mluvil o emocionální nehodě když byl v Německu: 'Byl jsem v Německu a když k nehodě došlo, nemohl jsem se dostat s nikým do kontaktu. Nevěděl jsem nic, dokud jsem se nevrátil z Německa, a měl jsem od všech textové zprávy a telefonní hovory: 'Caitlin je v nemocnici. Prosím, modlete se za ni. Dostala se do špatné nehody a ztratila hodně krve, a mohla by zemřít.

Nikdy jsem ztratil někoho blízkého v mé rodině, takže to bylo pro mě těžké. Bál jsem se, a tak jsem hned volal rodině Caitlin a nikdo nezvedl telefon, tak jsem byl opravdu nervózní. Pořád jsem volal a posílal SMS zprávy, a nakonec jsem se dostal do kontaktu s mámou Caitlin. Mluvil jsem s ní po telefonu asi 20 minut a plakala. Bylo to těžké. Caitlin je vlastně moje ex-přítelkyně. Rozešli jsme se asi před půl rokem, takže to bylo těžké, protože ona je pořád moje dobrá kamarádka.

Po rozhovoru s mámou Catlin, jsem věděl celý příběh o tom, jak strašná nehoda to byla. Byla na vodním lyžování a spadla, a pak jí loď přejela v horní části nohy. Zasáhlo to obě její stehenní kosti, a málem ztratila obě nohy. Letadlo ji převáželo do nemocnice a ona vlastně zemřela za letu, ale oživili ji. Hned jak jsem o tom slyšel tak jsem za ní pospíchal.

Šel jsem do nemocnice na návštěvu a vypadala opravdu hrozně. Byla napojena na přístroje a nemohla vůbec mluvit.

Přinesl jsem jí Build-A-Bear, protože jsme to vždycky chtěli udělat jednou a společně jsme nikdy nedostal šanci to udělat. Tak jsem šel a postavil jsem medvěda a donesl jsem jí ho do nemocnice. Oblékl jsem ho jako sebe, dokonce jsem mu dal baseballovou čapku. Caitlin byla velmi
šťastná, že přežila, a teď se cítí mnohem lépe. Chodí na fyzikální terapii, kde se naučí znovu chodit, tak to je dobré. "

Zdroj:

Justin ve filmu!

5. ledna 2010 v 11:39 | Áďa47


Protože má velký úspěch, hledqjí ho média vypadá to že Justin by mohl točit filmy.

Justin Bieber je kanadský mladík který dobře vypadá a má dobrý hlas. Jsme přesvěčeni že Justin by kina vyplnil.

Po velkém úspěchu New Moon myslíte si že Justin bude třeba druhý Zac Efron?

Chcete aby Justin přijel do Česka?? Hlasujte!!

3. ledna 2010 v 12:30 | Áďa47

Pokud chcete aby Justin přijel do České Republiky Hlasujte!!!! Fanoušci Miley Cyrus dostali už Česko na 1.místo tak musíme dostat Česko na první místo i u Justina... Hlasujte .. ZDEEEEEEEEEEEE Máme na to měsíc. Hlasovat můžete každých 20 minut. Zatím jsme na 19.místě!!!!!

Rozhovor s Justinem!

31. prosince 2009 v 11:22 | Áďa47
Justin Bieber který má za sebou rušný rok poskytl pro jeden magazín interview ...

Co si myslíš o tom, kde jste teď, a kde jsi byl když si vkládal videa na YouTube ?: Nikdy mě ani nenapadlo, že se to stane, když jsem dal videa s mojí rodinou na Youtube. Jsem velmi vděčný za všechny své fanoušky. Jsou neuvěřitelní.
Můžete psát své vlastní písně se na své nové CD?: Já jsem vždy písemně snažil přijít s novým nápadem a vždy se snažím přispět tvůrčím způsobem, když jsem ve studiu a prácuji s dalšími skladateli a producenty.

Chodil si někdy na hodiny zpěvu?: Nikdy předtím než jsem se stal slavným jsem neměl žádné hodiny zpěvu, ale nyní pracuji s Janou Smith, nebo jak bych jí nazval, mami naučila si mě hodně vždycky mi připomene způsoby, aby byl můj hlas zdravý.

Jaký je nejoblíbenější způsob setkání s holkou? Kam byste šli a co byste dělali?

Na každém místě, kde bychom mohli být sami sebou. Rád chodím do kina a ven. Nic moc výjimečného.

Jak jsi spokojený s prací s Usherem: "Byl jsem velmi vděčný, když spolupracoval se mnou na" First Dance. "Byl to sen. Něco takového bych chtěl ještě učinit někdy v budoucnosti."

Ke které slavné osobnosti máš náklonnost? (Setkali jste se už?): Haha. To není žádné tajemství, že jsem zamilovaný do Beyoncé. Potkali jsem ji v zákulisí na VMA. Bylo to skvělé.

Negativní stránka tvého snu: Jsem velmi šťastný, že mám to, o čem jsem vždycky snil a miluju to. Jsem hodně na cestách takže někdy mi chybí moji přátelé a rodina"

Jaký byl tvůj zážitek v Ellen DeGeneres Show? Kdy máš v plánu se zase objevit v televizi?: Ellen je skvělá. Bylo to zábava v obou případech když jsem tam byl. ... Je to sranda ... Budu na Dick Clark"s New Year's Rockin Eve s Rockin Ryan už zítra.

Zdroj:

Rychlá zpráva :)

30. prosince 2009 v 20:25 | Áďa47
Justin Bieber Justin Bieber bude vystupovat na nový rok v pořadu Dick Clark's Rockin Eve na stanici ABC...Bohužel tuhle stanici fakt nemám :((...tak snad se potom aspoň objeví video na youtube:)

Projekt Biebers Point

30. prosince 2009 v 15:33 | Áďa47

Projekt Biebers Point - Retrospektiva '09

Zaměstnanci Biebers Point dělají překvapení pro Justina Biebera a potřebují naši pomoc!

Projekt Biebers Point bude dosažen prostřednictvím vizuálních materiálů zaslaných od fanoušků po celém světě.Podílejte vaše obrázky, videa nebo hlasové záznamy na e-mail: biebersfans@hotmail.com s vaším jménem, městem a také Twitterem (pokud máte).

UPOZORNĚNÍ: e-maily se mohou posílat do do 11. ledna 2010.

Tak co? Zůčastní te se?? :)

Justin s rodinou a přáteli (foto)

29. prosince 2009 v 22:11 | Áďa47
Super fotky!!:)

New song-Baby (live)

29. prosince 2009 v 18:42 | Áďa47
Tak tohle je nová píseň od Justina :)..Mě se moc líbí..zatím sem jí sice všude viděla jen v live verzi ale až bude normálně nahraná tak si jí určo hned stáhnu :)...je fakt super!


Ať se vám líbí ;)

Justin rád dostává dárky od fanoušků!:)

29. prosince 2009 v 10:04 | Áďa47
Justin řekl v jednom rozhovoru že se mu líbí když na koncertech dostává dárky od fanoušků. Nejlepší je když mě obdarují kloboukama a jinýma dárkama. Jednou jsem dostal kartu k pokladu Tima Hortona. Bylo to úžasné.
Jinak zítra 22.prosince bude na iTunes ke stažení nová verze One Time ... Vypadá to že možná bude i dřív :)

Justin zpíva pro Obamu!

26. prosince 2009 v 9:50 | Áďa47
Justin okomentoval tento zážitek jako neuvěřitelný!..Prý to pro něj byla pocta zpívat před prezidentem USA. Říká: ,,Je to neuvěřitelný!..Ještě před rokem jsem zpíval jenom ve svém malém městečku a teď tu zpívám pro prezidenta spojených států! ''
Tady je video:

Nádhera!!!
 
 

Reklama