Rozhovor s Justinem!

31. prosince 2009 v 11:22 | Áďa47 |  Noviky o Justinovy
Justin Bieber který má za sebou rušný rok poskytl pro jeden magazín interview ...

Co si myslíš o tom, kde jste teď, a kde jsi byl když si vkládal videa na YouTube ?: Nikdy mě ani nenapadlo, že se to stane, když jsem dal videa s mojí rodinou na Youtube. Jsem velmi vděčný za všechny své fanoušky. Jsou neuvěřitelní.
Můžete psát své vlastní písně se na své nové CD?: Já jsem vždy písemně snažil přijít s novým nápadem a vždy se snažím přispět tvůrčím způsobem, když jsem ve studiu a prácuji s dalšími skladateli a producenty.

Chodil si někdy na hodiny zpěvu?: Nikdy předtím než jsem se stal slavným jsem neměl žádné hodiny zpěvu, ale nyní pracuji s Janou Smith, nebo jak bych jí nazval, mami naučila si mě hodně vždycky mi připomene způsoby, aby byl můj hlas zdravý.

Jaký je nejoblíbenější způsob setkání s holkou? Kam byste šli a co byste dělali?

Na každém místě, kde bychom mohli být sami sebou. Rád chodím do kina a ven. Nic moc výjimečného.

Jak jsi spokojený s prací s Usherem: "Byl jsem velmi vděčný, když spolupracoval se mnou na" First Dance. "Byl to sen. Něco takového bych chtěl ještě učinit někdy v budoucnosti."

Ke které slavné osobnosti máš náklonnost? (Setkali jste se už?): Haha. To není žádné tajemství, že jsem zamilovaný do Beyoncé. Potkali jsem ji v zákulisí na VMA. Bylo to skvělé.

Negativní stránka tvého snu: Jsem velmi šťastný, že mám to, o čem jsem vždycky snil a miluju to. Jsem hodně na cestách takže někdy mi chybí moji přátelé a rodina"

Jaký byl tvůj zážitek v Ellen DeGeneres Show? Kdy máš v plánu se zase objevit v televizi?: Ellen je skvělá. Bylo to zábava v obou případech když jsem tam byl. ... Je to sranda ... Budu na Dick Clark"s New Year's Rockin Eve s Rockin Ryan už zítra.

Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jusbi Jusbi | Web | 31. prosince 2009 v 16:56 | Reagovat

Ahoj =)Přeju ti krásně prožitého Silvestra a šťastný Nový rok 2010. Ať se ti splní vše po čem toužíš :)

2 sb emily sb emily | Web | 31. prosince 2009 v 17:50 | Reagovat

happy new year 2010 ti přeje tvoje sb emily xD.........hahaha ps:.užij si ho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama